O SPOLEČNOSTI

Naše firma působí na území ČR a EU ve stavební oblasti od roku 1997 pod mateřskou společností EcoEG s.e., od ní se před 8 lety osamostatnila a nyní působí samostatně.
Zaměřuje se na stavby rodinných a řadových domů, bytových domů, rekonstrukce objektů, výstavbou chodníků a menších komunikací, sportovních a skladových hal i realizací interiérů včetně obkladů a dlažeb
Společnost disponuje dostatečným počtem stavební techniky a zařízení, máme uzavřené odběratelské smlouvy přímo s výrobci stavebních materiálů, kteří zásobují přímo určené stavby.
Tím odpadá mezičlánek mezi výrobcem a stavební firmou a šetříme tak zákazníkovi nemalé finanční prostředky.

Jsme středně velká firma se zdravou finanční politikou, bez platební neschopnosti seriozní a korektní ke každému klientovi.

Investiční politika naší společnosti je vyrovnaná a střízlivá, nepouštíme se do nepřehledných a rizikových zakázek a investujeme jen nezbytně nutné finanční prostředky do realizovaných staveb, které včas dle dohody a termínů dokončujeme a předáváme.

Jsme schopni zajistit a zrealizovat jakoukoliv novou výstavbu či rekonstrukci dle představ zákazníka i jako generální dodavatel.

 


Naše služby

Realizujeme široké spektrum staveních prací od stavby rodinných domů na klíč po rekonstrukce osobních i komerčních prostor. Mimo stavebních úkonů můžete rovněž počítat i s dalšími výhodami naší spolupráce. 

Vedení projektu 

Zajišťujeme projektovou připravenost od vypracování projektu po vydání stavebního a územního povolení. 

Správa pozemku 

Inženýrský servis včetně vytýčení a zaměření pozemků, staveb, komunikac 

 Stavební příprava

Kvalitní stavební přípravu budoucí stavby, výběr nejkvalitnějšího materiálu za nejlepší ceny a provádění kvalitních stavebních prací. 

Zajištění dotací z fondu ZÚ

Kompletní služby v této oblasti.